شركت صنايع راژمان پرداز با بهره گيري از تجارب مهندسين با سابقه و فارغ التحصيلان ممتاز دانشگاهي فعاليت خود را از سال 1379 در زمينه ي برق و اتوماسيون صنعتي آغاز نمود. جلب رضايت، ارتقاء و اعتلاي كارخانجات هميشه از اهداف و اركان اين شركت می باشد. اين نكته زمينه مساعد جهت پيشرفت و رشد روزافزون شركت را فراهم نمود، به نحوي كه در مدت كوتاهي راژمان پرداز به نامي شناخته شده در عرصه صنعت بدل گرديد. سابقه ي يك دهه فعاليت درخشان در عرصه صنعت و تكنولوژي، راژمان پرداز را به يكي ازشركتهاي پيشرو در زمينه برق و اتوماسيون صنعتي ، تاسيسات و تجهيزات مبدل نموده است. استفاده از دانش روز عضويت در مجامع علمي و فني متعدد به اين قدمت، اعتباري بي نظير نيز بخشيده است. خلاقيت و رعايت استانداردهاي صنعتي و جهاني دو عنصري است كه به پروژه هاي شركت تشخص و تمايز ويژه اعطاء كرده است . هم اينك شركت صنايع راژمان پرداز با سابقه حضور موثر و مستمر در پروژه هاي بزرگ و بين المللي و با اتكا به متخصصين مجرب خود و همچنين همكاري با كمپاني هاي صاحب نام داخلي و خارجي در تمامي شاخه هاي صنعتي مشغول به فعاليت مي باشد. فعاليت هاي شركت صنايع راژمان پرداز شامل محدوده ي وسيعي از خدمات فني و مهندسي مي باشد. از آن جمله مي توان به پروژه هاي طراحي ، اجراء و راه اندازي در كليه ي بخش هاي صنعتي به ويژه صنايع نفت ، گاز و پتروشيمي ، فولاد ، آب و فاضلاب، سيمان ، خودروسازي ، صنايع غذايي و … اشاره كرد. همچنين به منظور ارائه خدمات جامع و فراگير به مشتريان و کارفرمايان،شركت صنايع راژمان پرداز کليه تابلوهای کنترل و حفاظت مورد نياز پروژه ها را طراحی و تامين می نمايد.

آموزش و پشتيباني حرفه اي ، تكامل بخش پروژه هاي راژمان پرداز مي باشد. راژمان پرداز مي كوشد تا از اين طريق توليد و بهره وري در صنايع را بهبود بخشيده و با انتقال تجربيات علمي و دانش فني خويش به كارشناسان صنايع بتواند در تمامي پروژه هاي خود حداكثر رضايت كارفرمايان را جلب نموده و راهگشاي آنان در بسياري از مشكلات كليدي باشد. شركت صنايع راژمان پرداز گواهينامه هاي متعددي دارد .
برخي از گواهي نامه هاي اين شركت عبارت است از:
•گواهينامه صلاحيت و رتبه بندي پيمانكاران پايه 5 در رشته نيرو از سازمان مديريت و برنامه ريزي.
•گواهينامه صلاحيت و رتبه بندي پيمانكاران پايه 5 در رشته تاسيسات و تجهيزات از سازمان مديريت و برنامهريزي.
•گواهینامه عضویت مراكز تحقيق و توسعه صنايع و معادن.
شركت صنايع راژمان پرداز با بهره مندي از مهندسين با تجربه در زمينه بازرگاني قادر به تامين تجهيزات سيستم هاي برق ، اتوماسيون و ابزار دقيق با نازلترين قيمت و در كوتاه ترين زمان است . ارائه پيشنهادات و مشاوره هاي تخصصي پس از خريد و ارائه هر گونه خدمات پس از فروش راهكار هميشگي و به اثبات رسيده ي راژمان پرداز در كسب رضايت و آسودگي خاطر مشتريان است.

 

واحد نرم افزار (طراحی و برنامه نويسی )
واحد سخت افزار ( طراحی و ساخت )
واحد مخابرات
واحد اتوماسيون و کنترل
واحد دوربين مداربسته